Ruszają rozgrywki juniorów

W sobotę  8 kwietnia rozpoczyna się runda rewanżowa rozgrywek juniorskich sezonu 2016/17 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej,  Podokręg Słupski. Naszą gminę w tych rozgrywkach reprezentuje drużyna Juniora D1 GTS Czarna Dąbrówka, która występuje w klasie okręgowej, grupa I.

Po rundzie  jesiennej zespół trenera Zbigniewa Cierzana zajmuje II miejsce tracąc do lidera Gryfa Słupsk 6 pkt. Piłkarze z Czarnej Dąbrówki  swój pierwszy mecz rozegrają na wyjedzie o godz. 11.00 w Jezierzycach. Przeciwnikiem będzie zespół miejscowej Stali, który jesienią w Cz. Dąbrówce wygrał 2 : 1. Teraz chłopcy trenera Cierzana, bardzo zmotywowani zapowiadają rewanż.

W czwartek 6 kwietnia drużyna GTS odbyła ostatni trening przed inauguracyjnym meczem rundy rewanżowej. Za nim jednak doszło do rozpoczęcia zajęć, młodzi piłkarze z wielką radością przymierzyli nowo zakupione stroje przez klub przy pomocy GCKiB Czarna Dąbrówka.  Ponadto dzięki przyznanym środkom finansowym przez Sołectwo Czarna Dąbrówka odebrali nowo zakupione torby sportowe. 

W tym miejscu Zarząd i mali piłkarze serdecznie dziękują Radzie Sołeckiej i GCKiB Czarna Dąbrówka za okazaną pomoc i wsparcie. Życząc młodym zawodnikom  udanej rundy informujemy, że  drużynę juniorów na boisku w Czarnej Dąbrówce będzie można zobaczyć już 12 kwietnia (środa) o godz. 16.00 zespół Zbigniewa Cierzana podejmował będzie drużynę Szansy Siemianice.

Opr. Tadeusz Gralak

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce