IV Biegi Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W sobotę 6 maja na terenach leśnych w Czarnej Dąbrówce rozegrane zostały czwarte biegi przełajowe Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2016/17. Dopisała pogoda i na starcie stanęło 137 biegaczy, którzy stoczyli ciekawą rywalizację w 23  biegach na dystansach od 100 do 6000 m.

W poszczególnych biegach zwyciężali :


I. Kategoria rocznik 2011 i młodsi , dystans 100 m.

1. Helena  Labuda        -    ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Marcelina Kiżewska -   ZS Czarna Dąbrówka

3.  Maja Smentoch        -   ZS  Rokity


1.  Antoni Klejna            -  ZS Czarna Dąbrówka

2.  Kacper Klejna           -  ZS  Czarna Dabrówka

3.  Paweł Strojk             -  ZS Czarna Dąbrówka


II. Kategoria rocznik  2010  -  dystans  300 m.

1.  Oliwia Grota             -  SP  nr 1 Bytów

2.  Karolina Cierzan       -  SP Jasień

3.  Martyna Klejna         -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Jakub Krauza               -  ZS Rokity

2.  Adam Goliszek            -  SP Jasień

3.  Paweł Lis                    -  ZS Czarna Dąbrówka


III. Kategoria rocznik 2009  -  dystans  400 m.

1.  Paulina Goliszek          -  SP  Jasień

2.  Natalia  Manikowska     -  Borzytuchom

3.  Maja Zelewska             -  SP  Jasień


1. Paweł Labuda                -  ZS Czarna Dąbrówka

2.  Mateusz Mallek            -  SP  Jasień

3.  Filip Gellert                   -  ZS  Czarna Dąbrówka


IV.  Kategoria  rocznik  2008  -  dystans  500 m.

1.  Dorota Lis                     -  ZS Czarna Dąbrówka

2.  Weronika Driwa             -  ZS  Rokity

3.  Edyta Gangalewska      -  ZS  Rokity


1.  Dominik  Wenta               -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Dawid Stenka                  -  ZS  Rokity

3.  Patryk  Zelewski              -  SP  Jasień


V.  Kategoria, rocznik  2007  -  dystans  500 m  i  1000 m.

1.  Marcelina Wenta            -  ZS  Rokity

2.  Julia Gorzelak                 -  ZS  Nożyno

3.  Agata Haponiuk              -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Bartłomiej Galus              -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Hubert Witka                   -  ZS  Rokity

3.  Gracjan Galus                  -  ZS Czarna Dąbrówka


VI.  Kategoria, rocznik  2006  -  dystans  1000 m.

1.  Roksana Labuda                 -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Agata Butowska                 -  ZS Czarna Dąbrówka

3.  Martyna Malek                   -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Bartosz Flis                       -  ZS Półczno

2.  Tomasz Gruchała               -  ZS  Rokity

3.  Nikodem Labuda                -  ZS  Rokity


VII.  Kategoria, rocznik  2005  -  dystans  1000 m.

1.  Weronika Brzeska               -  ZS  Rokity

2.  Martyna Driwa                     -  ZS Rokity

3.  Julia Cybulska                     -  ZS  Nożyno


1.  Konrad  Mański                    -  SP  Jasień

2.  Mateusz Malek                    -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Dominik Butowski                -  ZS  Czarna Dąbrówka


VIII.  Kategoria,  rocznik  2004  -  dystans  1000 m.

1.  Wiktoria  Mach                     -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Łucja Lademann                   -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Agata Domaszk                    -  ZS  Nożyno


1.  Kamil  Szturo                         -  ZS  Rokity

2.  Daniel  Gosz                         -  SP  Jasień

3.  Wojciech Gorzelak                -  ZS Nożyno


IX.  Kategoria, rocznik 2003  - dystans  1000 m.

1. Aleksandra Malek           - ZS Czarna Dąbrówka

2. Klaudia Mańska              - Gimnazjum nr 2 Bytów

3.     --------------

1.     ------------

2.     -------------

3.     --------------


X.  Kategoria, rocznik  2002 -  dystans  1000 m.

1.  Amelia  Malek                  -  ZS  Nożyno

2.  Weronika Grabińska          - ZS Nożyno

3.  Kinga Wolska                   -  ZS  Nożyno


1.  Tomasz Stolc                   -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Kamil Malek                    -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Igor Brazowski                 -  ZS  Czarna Dąbrowka


XI.  Kategoria,  rocznik  2001 – dystans  1000 m.

1.  Martyna Hewelt                          -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Andżelika Wantoch Rekowska    -  ZS Czarna Dąbrówka

3.  Julia Lademann                          -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Damian  Czarnowski              -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Szymon  Stolc                      -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Michał Wicher                       -  ZS  Czarna Dąbrówka


XII.  Kategoria  Bieg Główny  -  dystans  6000 m.

1.  Martyna Dalecka                -   Baszta Bytów

2.  Jolanta Szczerba                -   Rokity

3.  Dorota Finster Dziadek       -   Rokity


1.  Emilian Czarnowski         -   Kozin

2.  Andrzej Grabowski          -   Cewice

3.  Wojciech Gembel           -    Rokity

Opracował :  Tadeusz Gralak

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce