III Biegi Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W sobotę 1 kwietnia na terenach leśnych w Czarnej Dąbrówce rozegrane zostały trzecie biegi Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2016/17. Dopisała pogoda i na starcie stanęło 148 biegaczy , którzy stoczyli ciękawą rywalizację w biegach na dystansach od 100 do 6000 m.

W poszczególnych biegach zwyciężali :


I. Kategoria rocznik 2011 i młodsi , dystans 100 m.

1. Helena  Labuda        -   ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Marcelina Kiżewska  -  ZS Czarna Dąbrówka

3.  Maja Smentoch        -   ZS  Rokity


1.  Adam Jakubowski      -  ZS Czarna Dąbrówka

2.  Damian Zander           -  ZS  Nożyno

3.  Antoni Klejna              -  ZS Czarna Dąbrówka


II. Kategoria rocznik  2010  -  dystans  300 m.

1.  Karolina Cierzan         -  SP  Jasień

2.  Martyna Klejna           -  ZS Czarna Dąbrówka

3.  Agata Walczyk           -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Jakub Krauza               -  ZS Rokity

2.  Paweł Lis                     -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Nikodem  Klajna           -  ZS Czarna Dąbrówka


III Kategoria rocznik 2009  -  dystans  400 m.

1.  Paulina Goliszek          -  SP  Jasień

2.  Natalia  Manikowska    -  Borzytuchom

3.  Maja Zelewska              -  SP  Jasień


1. Paweł Labuda                -  ZS Czarna Dąbrówka

2.  Mateusz Mallek            -  SP  Jasień

3.  Adam Zganiacz             -  ZS  Czarna Dąbrówka


IV.  Kategoria  rocznik  2008  -  dystans  500 m.

1.  Maja  Kobiela                -  Studzienice

2.  Dorota Lis                     -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Weronika Serkowska     -  ZS  Rokity


1.  Dominik  Wenta              -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Dawid Stenka                  -  ZS  Rokity

3.  Patryk  Zelewski              -  SP  Jasień


V.  Kategoria, rocznik  2007  -  dystans  500 m  i  1000 m.

1.  Marcelina Wenta             -  ZS  Rokity

2.  Amelia Wieligda              -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Julia Gorzelak                  -  ZS  Nożyno


1.  Hubert  Witka                   -  ZS  Rokity

2.  Gracjan  Galus                  -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Bartłomiej Galus               -  ZS Czarna Dąbrówka


VI.  Kategoria, rocznik  2006  -  dystans  1000 m.

1.  Roksana Labuda                 -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Zofia Kosińska                    -  SP Jasień

3.  Martyna Malek                    -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Nikodem  Labuda                -  ZS  Rokity

2.  Karol  Labuda                      -  ZS  Rokity

3.  Tomasz  Gruchała               -  ZS  Rokity


VII.  Kategoria, rocznik  2005  -  dystans  1000 m.

1.  Monika Stenka                    -  ZS  Rokity

2.  Martyna Czapiewska           -  SP  Jasień

3.  Weronika  Brzeska              -  ZS  Rokity


1.  Konrad  Mański                    -  SP  Jasień

2.  Jakub  Lis                            -  ZS  Rokity

3.  Mateusz  Malek                   -  ZS  Czarna Dąbrówka


VIII.  Kategoria,  rocznik  2004  -  dystans  1000 m.

1.  Wiktoria  Mach                      -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Agata  Cygert                        -  ZS  Rokity

3.  Monika  Wolska                    -  ZS  Rokity


1.  Kamil  Szturo                          -  ZS  Rokity

2.  Daniel  Gosz                           -  SP  Jasień

3.  Kamil  Marszałkowski              -  ZS  Czarna Dąbrówka


IX.  Kategoria, rocznik  2002 -  dystans  1000 m.

1.  Aleksandra  Malek                   -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Klaudia Mańska                       -  Gimnazjum nr 2  Bytów

3.  Patrycja Simlat                        -  ZS  Nożyno


1.  Andrzej  Klejna                        -  ZS  Rokity


X.  Kategoria, rocznik  2002  -  dystans  1000 m.

1.  Dominika  Szczerba               -  ZS  Rokity

2.  Amelia  Malek                       -  ZS  Nożyno

3.  Dominika Dawidowska           -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Mikołaj  Szczerba                  -  ZS  Rokity

2.  Tomasz Stolc                        -  ZS  Czarna Dąbrówka

3.  Kamil  Malek                         -  ZS  Czarna Dąbrówka


XI.  Kategoria,  rocznik  2001 – dystans  1000 m.

1.  Martyna Hewelt                       -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Andżelika Wantoch Rekowska -  ZS Czarna Dąbrówka

3.  Agata  Roszkowska                -  ZS  Czarna Dąbrówka


1.  Damian  Czarnowski               -  ZS  Czarna Dąbrówka

2.  Szymon  Stolc                       -  ZS  Czarna Dabrówka


XII.  Kategoria  Bieg Główny  -  dystans  6000 m.

1.  Sylwia  Lewandowska            -   Nożynko

2.  Martyna  Dalecka                   -  Rokity

3.  Jolanta Szczerba                    -  Rokity


1.  Maciej  Stencel                         -  Drutex  Bytów

2.  Emilian Czrnowski                     -  Kozin

3.  Przemysław  Mańkowski           -  Drutex  Bytów.

Opracował :  Tadeusz Gralak

Copyright 2014 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce